ru
Pakalpojumi Par mums BUJ Kontakti
Pakalpojumi Par mums BUJ Kontakti

Par Bino.lv

Bino.lv ir īpaši draudzīgs nebanku kredītdevējs, kas Tev palīdzēs ar aizdevumu tad, kad tas būs nepieciešams steidzamu un negaidītu tēriņu segšanai.

About bino uncle

Bino.lv piedāvātie pakalpojumi

Bino.lv piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus. Saņemt aizdevumu no Bino.lv iespējams pēc Tava aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Bino.lv darba laikā.

Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. Pie Bino.lv iespējams atlikt aizdevuma atmaksu, iemaksājot katrai aizdevuma summai atbilstošu pagarināšanas maksu. Bez tam, aizņemties iespējams summu no 50 līdz 1000 EUR uz jebkuru termiņu no 10 līdz 30 dienām.

Bino.lv klienti

Bino.lv ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu. Rūpējoties par klientu ērtībām, regulāri tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, klientu vēlmju un vajadzību pētījumi, kā arī tiek paplašinātas piedāvāto pakalpojumu iespējas.

Atbildīgs aizdevējs

Bino.lv ir uzticams un atbildīgs kredītdevējs. Mēs esam Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, un mūsu klienti var būt pārliecināti par mūsu darbību saskaņā ar labās prakses standartiem un klientu hartu. Uzzini vairāk par atbildīgu aizņemšanos.

Bino.lv mājaslapā esošā informācija ir aktuāla katru dienu no plkst. 7:00 līdz plkst. 23:00

Darbību regulējošie normatīvie akti

Ministru kabineta 2016. gada 25. oktobra noteikumi Nr.691 „Noteikumi par patērētāja kreditēšanu”

Ministru kabineta 2014. gada 21. oktobra noteikumi Nr.648 “Noteikumi par distances līgumu par finanšu pakalpojumu sniegšanu”

Ministru kabineta 2011. gada 29. marta noteikumi Nr. 245 “Noteikumi par speciālo atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai”

Patērētāju tiesību aizsardzības likums

Informācijas sabiedrības pakalpojumu likums

Negodīgas komercprakses aizlieguma likums

Reklāmas likums

Civillikums

Ērta, ātra un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā

uncle image
SAŅEMT AIZDEVUMU