LV
LV
RU
Lai pilnvērtīgi izmantotu Bino.lv mājaslapas piedāvātās iespējas, atjauniniet izmantotās pārlūkprogrammas versiju vai uzinstalējiet Google Chrome.

Kā atdot vai pagarināt aizdevumu?

 

Atmaksā aizdevumu laikā

 

Atgriežot aizdevumu noteiktajā termiņā, nākamā aizdevuma nosacījumi Tev būs izdevīgāki. 

Tuvojoties atmaksas termiņa beigām, mēs Tev atgādināsim par maksājumu un nosūtīsim rēķinu uz Tavu norādīto e-pasta adresi, lai vari veikt maksājumu, kā arī atgādinājuma īsziņu uz Tavu reģistrēto mobilā tālruņa numuru.

 

Pagarini aizdevuma atmaksas termiņu

 

Ja Tev nav iespējas noteiktajā termiņā veikt pilnīgu aizdevuma atmaksu, Tu vari to atlikt par 30 dienām, izvēloties kādu no aizdevuma termiņa pagarināšanas veidiem:

- Termiņa pagarināšana ar automātisko maksātspējas pārbaudi, kura paredz, ka aizdevuma atmaksa tiks atlikta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. 

- Termiņa pagarināšana ar manuālo maksātspējas pārbaudi, kura paredz, ka aizdevuma termiņš tiks atlikts pēc visu nepieciešamo dokumentu iesūtīšanas un maksājuma saņemšanas.

Pagarināšanas maksas apmērs ir atkarīgs no Tevis aizņemtā aizdevuma pamatsummas. Termiņa pagarināšanas maksu vari uzzināt savā Bino.lv profilā, vai zvanot mums 80205030.

 

Atmaksā aizdevumu pa daļām


Termiņa ietvaros Tu vari veikt daļēju aizdevuma atmaksu pa daļām (var veikt vairākus maksājumus). Tādā veidā samazināsies kopējā aizdevuma summa. Savukārt termiņa pagarināšanas maksa samazināsies proporcionāli atlikušajai neatmaksātajai aizdevuma pamatsummai.