LV
LV
RU
Lai pilnvērtīgi izmantotu Bino.lv mājaslapas piedāvātās iespējas, atjauniniet izmantotās pārlūkprogrammas versiju vai uzinstalējiet Google Chrome.

Kādi dokumenti man ir jāiesniedz, ja vēlos mainīt aizdevuma atmaksas grafiku?


Ja vēlies mainīt aizdevuma atmaksas datumus, tad Tu vari to izdarīt par 30 dienām, veicot aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanas maksu. Ņem vērā, ka aizdevuma atmaksas datuma maiņa Tev var nebūt pieejama, ko nosaka uzņēmuma kredītpolitika. Tāpēc svarīgi plānot savus ikmēneša izdevumus un veidot sabalansētu personīgo budžetu.

Aizdevuma termiņa pagarināšana ir papildus pakalpojums, ja Tev ir nepieciešams veikt aizdevuma atmaksu citā datumā.

Ievērojot noteiktās likuma prasības, mums ir jāpārbauda atkārtoti Tava maksātspēja. Mūsu standarta pakalpojuma nosacījumi nosaka, ka maksātspējas pārbaudei ir jāiesniedz dokumenti:

1. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) izziņa par ienākumiem;

2. AS "Kredītinformācijas Birojs" (KIB) kredītvēstures izziņa;

3. AS "Crefo Birojs" izziņa par finanšu saistībām.

Ja Tu vēlies, lai minēto informāciju mēs iegūstam Tavā vietā, tad Tev ir iespēja izvēlēties veikt aizdevuma termiņa pagarināšanu ar ātro maksātspējas pārbaudi. Šādā gadījumā Tev ir iespēja rūpes par nepieciešamās informācijas iegūšanu uzticēt mūsu profesionāļu komandai, kas to paveiks Tavā vietā. Pagarināšanas maksas komisijas apmēru Tu vari noskaidrot savā Bino.lv lietotāja profilā, kā arī sazinoties ar mūsu Klientu apkalpošanas daļu.