LV
LV
RU
Lai pilnvērtīgi izmantotu Bino.lv mājaslapas piedāvātās iespējas, atjauniniet izmantotās pārlūkprogrammas versiju vai uzinstalējiet Google Chrome.

Pirmais no Bino!

 

UNIKĀLS PIEDĀVĀJUMS:

Bino.lv piedāvā jaunajiem klientiem 100% atlaidi komisijas maksai pirmajam aizdevumam līdz 1000 EUR. Piedāvājums spēkā jauniem klientiem, savlaicīgi izpildot saistības.

 

PIEMĒRS:

Jānis 2019.gada 1.jūlijā reģistrējas Bino.lv mājaslapā un paņem pirmo aizdevumu 1000 EUR apmērā no Bino.lv uz 30 dienu termiņu. Jānis 2019.gada 31.jūlijā (pēc 30 dienām) ir atgriezis Bino.lv aizdevumu 1000 EUR apmērā un tādējādi ir pilnībā apmaksājis savas saistības. Jānis atgrieza savlaicīgi tieši tik, cik bija aizņēmies - viņam nebija nekas jāmaksā papildus. 

Jānim vienlaicīgi var būt ne vairāk kā viens aktīvs aizdevums.  

 

BŪTISKI NOTEIKUMI UN ATBILDĪGA AIZŅEMŠANĀS:

Piedāvājums ir spēkā tikai jauniem klientiem.

Jauniem klientiem pieejams aizdevums līdz 1000 EUR.

Akcijas ietvaros piedāvātās atlaides ir spēkā tikai tiem klientiem, kas savlaicīgi pilda savas saistības, jo aizdevuma atmaksas kavējuma gadījumā norādītā atlaide zaudē spēku un komisijas maksa maksājama pilnā apmērā. Aicinām aizdevumu atmaksāt laikus. Ņem vērā, ka šobrīd, ja klients kavē aizdevuma atmaksu vismaz 17 (septiņpadsmit) dienas, tad piemērotā 100% atlaide aizdevuma komisijas maksai zaudē spēku, un par visu laika periodu no aizdevuma izsniegšanas brīža tiek piemērota aizdevuma komisijas maksa pilnā apmērā, kas norādīta mājaslapā un lietotāja kontā, kā arī Eiropas patēriņa kredīta standartinformācijā. Informācija par aizdevuma komisijas maksas apmēru tiek iekļauta klientam rēķinā un tiek nosūtīta uz klienta elektronisko pasta adresi, kas ir norādīta aizdevuma līgumā.

Ja aizņemies, tad dari to atbildīgi, norādot pilnīgu un patiesu informāciju par saviem ikmēneša ienākumiem un izdevumiem, kā arī izturies atbildīgi pret savām saistībām, veicot savlaicīgu to apmaksu.

Uzskatāms piemērs: Aizņemoties 100€ uz 30 dienām ar 100% atlaidi/bez atlaides, komisija 0€/1.58€, aizņēmuma likme 0%/18.9%, gada procentu likme 0%/28.78%, maksājums 50.79€, kopējā atmaksājamā summa 100€/101.58€, ja tiek ievēroti līguma noteikumi (aizdevuma atmaksas kavējuma gadījumā norādītā atlaide zaudē spēku, un visi maksājumi izpildāmi pilnā apmērā).