LV
LV
RU
Lai pilnvērtīgi izmantotu Bino.lv mājaslapas piedāvātās iespējas, atjauniniet izmantotās pārlūkprogrammas versiju vai uzinstalējiet Google Chrome.

Revolūcija!

 

UNIKĀLS PIEDĀVĀJUMS:

Bino.lv piedāvā jaunajiem klientiem 100% atlaidi komisijas maksai pirmos sešus mēnešus visiem aizdevumiem līdz 425 EUR. Piedāvājums spēkā jauniem klientiem, aizņemoties sešu mēnešu laikā no reģistrācijas dienas un savlaicīgi izpildot saistības.

 

PIEMĒRS:

Jānis 2017.gada 25.septembrī paņem pirmo aizdevumu 425 EUR apmērā no Bino.lv uz 30 dienu termiņu. Jānis 2017.gada 25.oktobrī (pēc 30 dienām) atgriež Bino.lv aizdevumu 425 EUR apmērā un tādējādi ir pilnībā apmaksājis savas saistības. Jānis atgrieza savlaicīgi tieši tik, cik bija aizņēmies -  viņam nebija nekas jāmaksā papildus. 

 

Tad 2018.gada 4.janvārī Jānis atkal paņem aizdevumu pie Bino.lv – šoreiz 300 EUR uz 30 dienām. 2018.gada 3.februārī Jānis savlaicīgi atgriež 300 EUR un tādējādi atkal ir pilnībā apmaksājis savas saistības. 

 

Šādā veidā Jānis sešu mēnešu laikā var ņemt neierobežoti daudz reizes aizdevumu pie Bino.lv līdz pat 2018.gada 25. martam un allaž savlaicīgi atgriezt tikai tik, cik bija aizņēmies. 

 

Jānis aizdevumu var atgriezt nemaksājot komisijas maksu arī pēc sešu mēnešu beigām (galvenais, lai aizdevums būtu paņemts sešu mēnešu laikā no klienta reģistrācijas dienas). Piemēram, ja Jānis paņem 50 EUR aizdevumu 2018.gada 24.martā ar termiņu uz 30 dienām, tad līdz pat 2018. gada 23.aprīlim Jānis, atgriežot 50 EUR, būs pilnībā sedzis savas saistības, un viņam nebūs jāmaksā komisijas maksa. 

 

Jānim vienlaicīgi var būt ne vairāk kā viens aktīvs aizdevums. 

 

CITI NOTEIKUMI:

Piedāvājums ir spēkā tikai jauniem klientiem, aizņemoties sešu mēnešu laikā no reģistrācijas dienas.

 

Jauniem klientiem pieejams aizdevums līdz 425 EUR.

 

Akcijas ietvaros piedāvātās atlaides ir spēkā tikai tiem klientiem, kas savlaicīgi pilda savas saistības.