LV
LV
RU
Lai pilnvērtīgi izmantotu Bino.lv mājaslapas piedāvātās iespējas, atjauniniet izmantotās pārlūkprogrammas versiju vai uzinstalējiet Google Chrome.

Revolūcija!

 

UNIKĀLS PIEDĀVĀJUMS:

Bino.lv piedāvā jaunajiem klientiem 100% atlaidi komisijas maksai pirmos trīs mēnešus visiem aizdevumiem līdz 500 EUR. Piedāvājums spēkā jauniem klientiem, aizņemoties trīs mēnešu laikā no reģistrācijas dienas un savlaicīgi izpildot saistības.

 

PIEMĒRS:

Jānis 2018.gada 1.decembrī reģistrējas Bino.lv mājaslapā un paņem pirmo aizdevumu 500 EUR apmērā no Bino.lv uz 15 dienu termiņu. Jānis 2018.gada 16.decembrī (pēc 15 dienām) atgriež Bino.lv aizdevumu 500 EUR apmērā un tādējādi ir pilnībā apmaksājis savas saistības. Jānis atgrieza savlaicīgi tieši tik, cik bija aizņēmies - viņam nebija nekas jāmaksā papildus. 

Tad 2019.gada 10.janvārī Jānis atkal paņem aizdevumu pie Bino.lv – šoreiz 300 EUR uz 30 dienām. 2019.gada 9.februārī Jānis savlaicīgi atgriež 300 EUR un tādējādi atkal ir pilnībā apmaksājis savas saistības. 

Šādā veidā Jānis trīs mēnešu laikā var ņemt neierobežoti daudz reizes aizdevumu pie Bino.lv līdz pat 2019.gada 1.martam un allaž savlaicīgi atgriezt tikai tik, cik bija aizņēmies. 

Jānis aizdevumu var atgriezt nemaksājot komisijas maksu arī pēc trīs mēnešu beigām (galvenais, lai aizdevums būtu paņemts trīs mēnešu laikā no klienta reģistrācijas dienas). Piemēram, ja Jānis paņem 50 EUR aizdevumu 2019.gada 28.februārī ar termiņu uz 30 dienām, tad līdz pat 2019. gada 30.martam Jānis, atgriežot 50 EUR, būs pilnībā sedzis savas saistības, un viņam nebūs jāmaksā komisijas maksa. 

Jānim vienlaicīgi var būt ne vairāk kā viens aktīvs aizdevums.  

 

BŪTISKI NOTEIKUMI UN ATBILDĪGA AIZŅEMŠANĀS:

Piedāvājums ir spēkā tikai jauniem klientiem, aizņemoties trīs mēnešu laikā no pirmās reģistrācijas dienas.

Jauniem klientiem pieejams aizdevums līdz 500 EUR.

Akcijas ietvaros piedāvātās atlaides ir spēkā tikai tiem klientiem, kas savlaicīgi pilda savas saistības, jo aizdevuma atmaksas kavējuma gadījumā norādītā atlaide zaudē spēku un komisijas maksa maksājama pilnā apmērā. Tāpat kavēts aizdevums var liegt saņemt jaunu aizdevumu bez komisijas maksas. Tāpēc aicinām aizdevumu atmaksāt laikus. Ņem vērā, ka šobrīd, ja klients kavē aizdevuma atmaksu vismaz 17 (septiņpadsmit) dienas, tad piemērotā 100% atlaide aizdevuma komisijas maksai zaudē spēku, un par visu laika periodu no aizdevuma izsniegšanas brīža tiek piemērota aizdevuma komisijas maksa pilnā apmērā, kas norādīta mājaslapā un lietotāja kontā, kā arī Eiropas patēriņa kredīta standartinformācijā. Informācija par aizdevuma komisijas maksas apmēru tiek iekļauta klientam rēķinā un tiek nosūtīta uz klienta elektronisko pasta adresi, kas ir norādīta aizdevuma līgumā.

Ja aizņemies, tad dari to atbildīgi, norādot pilnīgu un patiesu informāciju par saviem ikmēneša ienākumiem un izdevumiem, kā aŗī izturies atbildīgi pret savām saistībām, veicot savlaicīgu to apmaksu.

Uzskatāms piemērs: Aizņemoties 300€ uz 30 dienām ar 100% atlaidi/bez atlaides, komisija 0€/26.40€, aizņēmuma likme 0%/107.05%, gada procentu likme 0%/179.03%, kopējā atmaksājamā summa 300€/326.40€, ja tiek ievēroti līguma noteikumi (aizdevuma atmaksas kavējuma gadījumā norādītā atlaide zaudē spēku un komisijas maksa maksājama pilnā apmērā).